Akhisar Postası Websitesine Hoşgeldiniz.
Boşnak,  üye ziyaretlerine start verdi

Listelerin askıya çıkmasıyla beraber, 8 Ekim'de yapılacak olan ticaret ve sanayi odası seçimleri için daha önceden adaylığını  açıklayan Erol Boşnak  üye ziyaretlerine start verdi. İlk olarak  ticaret ve sanayi odasında önemli bir  yer teşkil eden ve 7.meslek grubunda yer alan müteahhitlerin bir kısmını,meclis üyesi adayları ...


Haber Tarihi : 07-09-2017   Okunma Sayısı : 35  

Listelerin askıya çıkmasıyla beraber, 8 Ekim'de yapılacak olan ticaret ve sanayi odası seçimleri için daha önceden adaylığını  açıklayan Erol Boşnak  üye ziyaretlerine start verdi. İlk olarak  ticaret ve sanayi odasında önemli bir  yer teşkil eden ve 7.meslek grubunda yer alan müteahhitlerin bir kısmını,meclis üyesi adayları Prestige inşaat Aydoğan Şirin ve Koçin inşaat Hüseyin Koçoğlu  ile birlikte ziyaret  etti.

Ziyaretinde bulunulan müteahhitlerle yapılan sohbetlerde ,her meslek grubunda olduğu gibi müteahhitlerinde bir takım sorunlarının olduğunu bazı konularda birlikte hareket edilemediğini karşılıklı olarak dile  getirdiler ve geçmiş dönemde de Ticaret ve sanayi odasının  meslek temsilcilerinin müteahhitleri, iş yaptıkları,gerek resmî,gerek özel kuruluşlar arasında yeteri  kadar temsil  edilemediklerini  söylediler. Ticaret ve sanayi odasının müteahhitlerle kurumlar arasında yaşanan sıkıntılarda bir köprü vazifesi kurması gerektiğini, geçmiş yönetimin üyelerinden çok uzak kaldığını dile getirdiler.

 Erol Boşnak ise ziyarette bulunduğu üyelere genç,dinamik ve hevesli bir ekiple yola çıkıldığını,seçimlerde başarı sağlanması halinde yeni yönetimin daha aktif,daha duyarlı,daha ulaşılabilir ve üyelerini kucaklayan bir yönetim olacağı sözünü verdi.


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler