Akhisar Postası Websitesine Hoşgeldiniz.
Erdayıoğlu: ‘Birlik İçinde Bir Adayın Etrafında Toplanılsın’

  Akhisar Ticaret Odası Eski Başkanlarından ve Dayıoğlu Kuyumculuğun sahibi Mehmet Ali Erdayıoğlu, yaptığı açıklamada, ASTO Başkanlığına adaylığı için kulislerde adının geçtiğini, ancak şimdilik adaylığı düşünmediğini söyledi.   Erdayıoğlu, “Mevcut yönetimin iyi çalışmadığı, Akhisar’a yeterince katkı yapmadığı inancı var. Yeni bir yönetimin iş başına gelmesi yönünde talep var. Bunun için ...


Haber Tarihi : 24-08-2017   Okunma Sayısı : 64  

 

Akhisar Ticaret Odası Eski Başkanlarından ve Dayıoğlu Kuyumculuğun sahibi Mehmet Ali Erdayıoğlu, yaptığı açıklamada, ASTO Başkanlığına adaylığı için kulislerde adının geçtiğini, ancak şimdilik adaylığı düşünmediğini söyledi.

 

Erdayıoğlu, “Mevcut yönetimin iyi çalışmadığı, Akhisar’a yeterince katkı yapmadığı inancı var. Yeni bir yönetimin iş başına gelmesi yönünde talep var. Bunun için benim önerim, muhalefetin birlik ve bütünlük içinde hareket ederek, tek bir adayla mevcut başkana karşı aday çıkartılmasıdır. Aksi taktirde egolar öne çıkıp, (ben başkan olayım) denirse, bu mevcut başkanın elini güçlendirir’’ dedi.   

 

Erdayıoğlu, akhisarpostasi.com’a yaptığı açıklamada, ATSO’ya 3 dönem başkanlık yaptığını, Akhisar için faydalı işler içinde bulunduklarını anlatarak, görüşlerini şöyle paylaştı:

 

“İsteğim, muhalefetin ortak hareket etmesidir. Bir başkan adayının etrafında toplanılarak, meclisin ortak üyelere arasından seçilmesi ve bu meclis içinden yönetimin ve meclis başkanının çıkartılmasıdır. Böyle olduğunda karışık meclisin oluşumu ortadan kaldırılarak, yönetimle uyumlu çalışacak bir meclisin oluşumunu önüde açılmış olacaktır. Benim zamanımın Meclis Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy’u öneririm. Ben de istenirse toparlayıcı olarak meclise girer taşın altına elimi sokarım.’’  Arif Arı


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler