Akhisar Postası Websitesine Hoşgeldiniz.
Maden İşçisi Baba ve oğlu traktörün altında kalarak can verdi

Manisa'nın Soma ilçesinde tarlada çalışırken devrilen traktörün altında kalan 31 yaşındaki Kemal Sarı ile oğlu 5 yaşındaki Osman Sarı yaşamlarını yitirdi. Soma ilçesindeki kaza, dün saat 15.00 sıralarında, Çerkez Hamidiye Mahallesi ile Karaçam Mahallesi arasında meydana geldi.  Maden işçisi, 2 çocuk babası Kemal Sarı, ...


Haber Tarihi : 12-09-2017   Okunma Sayısı : 44  

Manisa'nın Soma ilçesinde tarlada çalışırken devrilen traktörün altında kalan 31 yaşındaki Kemal Sarı ile oğlu 5 yaşındaki Osman Sarı yaşamlarını yitirdi.

Soma ilçesindeki kaza, dün saat 15.00 sıralarında, Çerkez Hamidiye Mahallesi ile Karaçam Mahallesi arasında meydana geldi. 

Maden işçisi, 2 çocuk babası Kemal Sarı, yönetimindeki 35 VHV 91 plakalı traktörle, daha önce tarladan topladığı kuru fasulyeleri tane haline getirebilmek için sapları ezmeye başladı. Traktör, bu sırada meyilli arazide devrildi. Sarı, yanında bulunan oğlu 5 yaşındaki Osman Sarı ile birlikte traktörün altında kalarak öldü. 

Cumhuriyet savcısının yaptığı inceleme ardından ölenlerin cesetleri, Soma Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. 

Ölen baba-oğlun yakınları sinir krizi geçirdi. Kemal Sarı ve oğlunun cenazesi, bugün öğleyin Soma'nın Çerkez Hamidiye Mahallesi'nde kılınan namaz ardından toprağa verildi.NTV


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler