Akhisar Postası Websitesine Hoşgeldiniz.
 Ensivri´nin kayınpederi Ali Rıza Etçi Toprağa verildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanal İşleri Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri´nin kayınpederi Ali Rıza Etçi (65) son yolculuğuna uğurlandı. Karaciğer nakli olduktan sonra belli bir süre farklı problemlerden dolayı yoğun bakımda kalan Etçi, hayata tutunamamıştı. Kaldırıldığı hastaneden Akhisar´a getirilerek, bugün öğle namazına müteakip ...


Haber Tarihi : 12-09-2017   Okunma Sayısı : 33  

Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanal İşleri Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri´nin kayınpederi Ali Rıza Etçi (65) son yolculuğuna uğurlandı.

Karaciğer nakli olduktan sonra belli bir süre farklı problemlerden dolayı yoğun bakımda kalan Etçi, hayata tutunamamıştı. Kaldırıldığı hastaneden Akhisar´a getirilerek, bugün öğle namazına müteakip Yeni Gülruh Camii´nden cenazesi sevenleri tarafından uğurlandı. Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Velestin, Akhisar Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Atso Başkan Adayı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Atso Başkan Adayı Erol Boşnak, Siyasi parti temsilcileri, çok sayıda oda başkanı ve sevenleri katıldı. Cenaze töreninden önce Ensivri, taziyeleri kabul etti.Hayata gözlerini yuman Etçi´nin, 2 çocuğu ve 18 yaşında bir torunu vardı.


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler